Metalocalypse Forum

Forum naszej famki. I tyle na ten temat.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-11-20 17:12:57

mroczny12 <MarcelaBF>

Gość

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

Imię:Patryk
Nick w grze:MarcelaBF
Lvl: 68 i rośnie
Profesja(łuk/mag/woj):mag
Wiek:16
Posiadasz mikrofon i ts3? (tak/nie):tak
Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś(-aś) na w/w punkt, to jak często będziesz wchodzić na TS? codziennie w godzinach 15-21
W jakiej fam byłeś(-aś)?:Emulvo po czym Trinity i ReborN. poprzednia postać: QuoVadis, Metalocalypse
Grałeś(-aś) na innych serwerach?:Tak grałem na S1 lecz nie osiągnęłem tam zbyt wiele i postanowiłem przejść na Finezje
Co twoja osoba może wnieść do naszej fam?:jestem graczem typu chętnie pomogę o ile jest to w mojej mocy, często odwiedzam Glace, chodzę na każdy rajd w moim zakresie lvlowym, najlepiej mi się gra holly więc postaram się pomóc członkom rodziny w wykonywaniu ich zadań.
Czego od nas oczekujesz? Oczekuje miłej atmosfery, oraz tego że członkowie fam są aktywni i nigdy nie braknie kogoś kto bd online wtedy kiedy ja.
Coś o sobie:Gram w NT od kilku lat, to konto dostałem w spadku po kuzynce <Marcelina96> i tak już przy nim zostałem. Jestem uczniem 1 klasy technikum informatycznego i większość dnia spędzam przy kompie więc trudno o to żeby mnie nie było na TS'ie. Interesuje się nowinkami technologicznymi.
Jaki wpływ ma zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów?
Widząc o tym że pingwiny to ptaki to odpowiedzią na to pytanie jest:
Uczy je LATAĆ!!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl