Metalocalypse Forum

Forum naszej famki. I tyle na ten temat.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-10-14 21:45:48

Domilos

Famowy nupek

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Domilosa.

Huh, cześć ^^.

Imię: Hubert, lecz wolę po nicku.
Nick w grze: Domilos
Lvl: 69 i pół
Profesja: Mag
Wiek: We wtorek 15, acz wiek to tylko liczba.
Posiadasz mikrofon i ts3?: Mikrofonu nie (nie wiem kiedy kupię :>)tsa tak. Mój lapek ma mikrofon (ale nie wiem czy działa, ostatnio chciałem go użyć i klapa.), ale wtedy na nt za bardzo nie wejdę, bo tam mi się tnie ;/ Co do tsa - pobrałem go dziś rano, więc muszę najpierw nauczyć się go obsługiwać ^^'
Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś na w/w punkt, to jak często będziesz wchodzić na TS?: Postaram się jak najczęściej, lecz niczego nie obiecuję.
W jakiej fam byłeś?: SoulMasters (rozwiązanie fam), WayToHeaven (upadek fam) Ultimatum (kolejny upadek fam), Ciriasum (rozłam Ultimatum, lecz to nie to samo ;/), ~TheSkillers~ (zaprosił mnie tam kolega, nie pasowałem tam jednak). Jak widać mam pecha to rodzin. Liczę, że to będzie "tą jedyną".
Grałeś na innych serwerach?: Mam tam jakiegoś nupka z 10 lvlem ;x
Co twoja osoba może wnieść do naszej fam?: Głównie pomoc. Jaka? Jaką tylko potrafię. Pomoc w walce (osłabienia potwora lub leczenie), jakieś rady (głównie dotyczące maga), kasę też mogę pożyczyć, o ile mam :> Czasem napiszę jakiś żarcik, czy podam jakiś interesujący temat. I więcej ptsów oraz polowań dla Namurleja
Czego od nas oczekujesz?: Szczerze? Sam zbytnio nie wiem. To wychodzi w praniu. Dobrej atmosfery to na pewno. Brak chamstwa i nietolerancji. Zwykle takie rzeczy przypominają mi się, kiedy się coś wydarzy :x
Coś o sobie: Jak napisałem na górze, mam na imię Hubert i będę miał 15 lat. Jestem wysokim niebieskookim blondynem o niesamowicie jasnej cerze. Interesuję się dobrymi filmami przygodowymi, matematyką i informatyką. Ze sportów lubię koszykówkę i unihokej.  Nie mam ulubionej muzyki, jedne melodie mi się podobają, drugie nie. Charakter? Nie jestem zwolennikiem pisania tego. To wyjdzie przecież w praniu. Trochę mało, wiem. Mogę coś dopisać, ale sprecyzujcie o co wam chodzi.

Na koniec chciałbym pozdrowić Namurleja, który co chwilę pyta o polowania ^^.

Ostatnio edytowany przez Domilos (2012-10-14 22:14:18)

Offline

 

#2 2012-10-15 07:07:40

Sookoo

Zarządca

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 68
Punktów :   

Re: Podanie Domilosa.

hmm nie mogę nic powiedziec.... niech bedzie TAK

Offline

 

#3 2012-10-15 11:26:09

Rizzax

Famowy nupek

Zarejestrowany: 2012-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie Domilosa.

No dam ci te Tak

Offline

 

#4 2012-10-15 19:22:11

 Miyuzaki

Zarządca

Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-04-13
Posty: 24
Punktów :   

Re: Podanie Domilosa.

Ciekawe podanie bardzo, widać po tym czy zależy komus czy nie.

Jaknajbardziej jestem na tak

Offline

 

#5 2012-10-15 19:48:15

 Aravras

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 45
Punktów :   

Re: Podanie Domilosa.

3 razy tak, widze że więcej osób sie nie pali do decyzji.
Także ten tego.. Witamy ^^
Zgłoś się do kogoś z zarządu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła wynajem autobusów Piła purmo wrocław