Metalocalypse Forum

Forum naszej famki. I tyle na ten temat.


#1 2013-11-24 20:58:39

Hidden

Obcy

Podanie

Imię: Formalnie Jakub, ale wszyscy mówią Kuba.
Nick w grze: Hidden.
Lvl: 46 Wiem, wiem... Mam jednak nadzieję, że nie lvl jest dla was najważniejszy.
Profesja(łuk/mag/woj): Szermierz.
Wiek: 16 lat.
Posiadasz mikrofon i ts3? (tak/nie): Tak jestem szczęśliwym posiadaczem mikrofonu i ts3. :3
Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś(-aś) na w/w punkt, to jak często będziesz wchodzić na TS? Za każdym razem gdy tylko będę grał w Nostale
W jakiej fam byłeś(-aś)?: OnlySex, Strawhats i kilka mniej znaczących rodzin
Grałeś(-aś) na innych serwerach?: Avalon ShoT<33 76lvl Łucznik.
Co twoja osoba może wnieść do naszej fam?: Na pewno wniósłbym dużo humoru, aktywnie brałbym udział w konwersacjach na czasie, pomagałbym członkom rodziny, służył dobrą radą, godnie reprezentował fam, a w niedalekiej przyszłości wniósłbym dobrego partnera do pvp.
Czego od nas oczekujesz? Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie - po prostu wzajemności.
Coś o sobie: Staram się być aktywnie idącą przez życie osobą, wyciągającą ze wszystkiego wnioski i pogłębiającą swoją wiedzę na wszystkie możliwe tematy. Jestem osobą towarzyską, lubiącą być w centrum uwagi, ale jeśli trzeba potrafię się wyciszyć. Gram w piłkę nożną, jeżdżę na rowerze, uczę się gry na perkusji, w zimie udaje, że umiem jeździć na nartach. Interesuję się wszystkim na co mogę wsiąść i odjechać, a jeśli mogę się przy tym uwalić błotem to jestem w niebie. Oczywiście nie mogę pominąć mojego największego nałogu jakim jest komputer. Co do Nostale to przygodę z tą grą zacząłem z jakieś dobre dwa lata temu. Jeśli chcecie poznać moją skromną osobę bliżej, to zapraszam serdecznie do pozytywnego rozpatrzenia mojego podania Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że spotkamy się w Metalocalypse

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl