Metalocalypse Forum

Forum naszej famki. I tyle na ten temat.


#1 2013-03-23 22:59:57

Cykor

Gość

Zarejestrowany: 2013-03-23
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na luzie XD

Imię:     Kamil.
Nick w grze:     Cykory:)xd.
Lvl:     70.
Profesja(łuk/mag/woj):     Mag.
Wiek:     15 lat ( rocznikowo )
Posiadasz mikrofon i ts3? (tak/nie): Tak posiadam.
Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś(-aś) na w/w punkt, to jak często będziesz wchodzić na TS?     Na TS`a wchodzę zawsze gdy mogę oraz w tedy kiedy chcę tzn: na pewno na LoD, na glacy, na rajdach i żeby normalnie porozmawiać.
W jakiej fam byłeś(-aś)?: Byłem w famce: QV, insanite, Amnesi, Dies_Irae, SkyRiders <---- ( obecnie jestem )
Grałeś(-aś) na innych serwerach?: Grałem na s1 jestem z takich ludzi " starych " , chociaż krótko grałem z racji tego że nie mogłem się odnaleźć w tej grze, ponieważ z nikim nie grałem tak wspólnie tzn: ramię w ramię.
Co twoja osoba może wnieść do naszej fam?: Na pewno dobrą zabawę co u mnie podstawą, motywowanie ludzi do różnych czynów, dobrych oczywiście .
Czego od nas oczekujesz? Wyrozumiałości co do mojego zachowania, które może kogoś denerwować oraz obrażanie mojej osoby.
Coś o sobie: Nazywam się Kamil, mam lat 14 mieszkam w Województwie Pomorskim, interesuję się muzyką granie z ludźmi z różne ciekawe gry takie jak NT. Lubię też grać w piłkę nożną, siatkówkę oraz w hokeja Mam trójkę rodzeństwa z czego dwójka to moje " bociki ", które czasami chodzą za mnie na LoD, albo na glace gdy mam mało pkt, albo nie ma mnie w domu. )
Jaki wpływ ma zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów? Nie jestem taką osobą, która ściąga wszystko z internetu i nie będę nic tutaj wklejał lub prze obrażał w inny tekst, więc szczerze odpowiem że nie wiem nic na ten temat.

                                 

                                                                                                                 Pozdrawiam was XD

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwywrotka Piła wynajmę koparkę soda kaustyczna wrocław