Metalocalypse Forum

Forum naszej famki. I tyle na ten temat.


#1 2012-12-18 21:23:58

jabuszkox

Gość

Zarejestrowany: 2012-12-18
Posty: 1
Punktów :   

Podanie BladeX

Imię: Karol
Nick w grze: BladeX
Lvl: 60
Profesja(łuk/mag/woj):woj(war+12,blade+9)
Wiek:16
Posiadasz mikrofon i ts3? (tak/nie):tak
Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś(-aś) na w/w punkt, to jak często będziesz wchodzić na TS? Jak najczęściej jak będzie z kim pogadać. Na kompie i na nostale jestem codziennie.
W jakiej fam byłeś(-aś)?: Insanite,QuoVadis,Fanatic i kilku innych mniejszych które się rozpadły
Grałeś(-aś) na innych serwerach?:Avalon (mag 89 lv)
Co twoja osoba może wnieść do naszej fam?:.Pomoc rodzinnych rajdach nabijaniu pdr mogę tez wesprzeć finansowo (nie w jakich strasznych kwotach  ale tak do 1kk bo mam trochę golda z avaloanu wymienionego)
Czego od nas oczekujesz? miłej atmosfery i ogólnego zgrania 
Coś o sobie: Nazywam się Karol i mieszkam w Lublinie. W nostale gram około 2 lat w MMORPG ogólnie gram już  8-9 lat wiec się trochę znam na tym typie gier. Gram tez w Lola . Chodzę do szkoły przychodzę odrabiam lekcje i wchodzę na nostale. Interesuje się informatyka i programowaniem. Lubie tez pływać. Wiem ze może trochę mały lv przez święta wbije 70+ wbijaju pomaga mi tez Lego członek waszej fam  i mój kolega z reala. Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. :)
Jaki wpływ ma zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów? No bo jak pingwiny miesiączkują w zorze polana to później rodzą się małe kolorowe pingwiniątka.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOpisy gg materace hilding